Totem-database

 Hieronder vind je alle totems terug van onze (oud)leden. Mocht jouw totem nog ontbreken, stuur dan even een mailtje naar groepsleiding@scoutsborsbeek.be!

Familienaam Voornaam Geboortejaar  Voortotem Totem
         
Adriaensen Jens 1990 Intelligente Wisent
Albadalejo Luca 2005 Joviale Kauw
Armirotto Yana 1998 Ijverige Jariboe
Baeten Julie 1992 Goedhartige Tuimelaar
Bafcop Sam 1986 Ontwapenende Pandabeer
Belic Jelena 1995 Montere Kapucijnaap
Beliën Kathleen 1986 Kalme Moeflon
Bellens Michael 1982 Creatieve Gibbon
Bellon Greet 1984 Gevoelige Maki
Bevers Tim 1994 Leergierige Spitssnuitdolfijn
Bisschop Joppe 2006   Onager
Bogaerts Jolien 2002 Goedlachse Pica
Bogaerts Ruben 2000 Levenslustige Newfoundlander
Borms Lisbeth 1997 Krachtige Pecora
Boumans Raf 1995 Zachtaardige Oeïstiti
Boumans Tim 1998 Goedhartige Agame
Boumans Ben 2005 Dartele Groenling
Boudolf Yoran 2005 Gemoedelijke Eland
Boeckx Jarne 2005   Tarpan
Bresseleers Veerle 1999   Bosmus
Buelens Charlotte 1997 Gedreven Onager
Buelens Lien 1999 Schalkse Lori (Papegaai)
Buys Brent 1995 Voorzichtige Saterhoen
Bydekerke Wout 2005 Innemende Spitssnuitdolfijn
Cantraine Ellen 1993 Fiere Sifaka
Cautreels Nele 1983 Guitige Fuut
Claessens Raf 1992 Goedhartige Antilope
Claessens Annelies 1993 Openhartige Zwaan
Cleirbaut Maarten 1986 Moedige Saiga
Cleynhens Laure 1999 Zachtzinnige Argali
Cleynhens Jo 2002 Scherpzinnige Arassari
Coeckaerts Niels 1994 Spontane Torenvalk
Collyns Nick 1990 Verwarde Sneeuwstormvogel
Cosemans Gerben 1986 Zelfbewuste Schaarbek
Couillier Jelle 1990 Zelfbewuste Sifaka
Couillier Johannes 1991 Expressieve Coati
Dangez Jelle 1993 Goedaardige Orang-Oetan
De Bie Jassin 2001 Onbevangen Snip
De Bie Seppe 2000 Ongeremde Orongo
De Boeck Erik 1987 Bedachtzame Zwarte Lijster
De Clercq Jesse 1991 Ontdeugende Agame
De Clercq Michiel 1993 Dartele Streepmuis
De Clercq Nils 1989 Doorzettende Sneeuwstormvogel
De Coninck An 1982 Toegenegen Sifaka
De Herdt Gilles 1996 Moedige Mees
De Keyzer Thomas 1982 Doordachte Collie
De Palmeneire Margot 1989 Innemende Ibis
De Proost Bert 1997 Gemoedelijke Torenvalk
De Proost Janne 2000 Bereidwillige Koala
De Puysseleyr Jente 1989 IJverige Barri
De Ridder Bart 1986 Ingetogen Dwerghert
De Ridder Iris 1982 Aanhankelijke Roekie
De Ridder Koen 1985 Nieuwsgierige Eland
De Ruysser Floris 1988 Uitdagende Wasbeer
De Saeger Roel 1990 Directe Spreeuw
De Saeger Annelies 1992 Guitige Spitsvogel
De Saeger Jasper 1993 Opgewekte Spreeuw
De Wandel Merle 1999 Tedere Antilope
Declerq Karen 1990 Zorgzame Zilvermeeuw
Declerq Ellen 1991 Volhardende Markoeb
Dekeukelaere Yannick 1987   Lori
Dellaert Kenny 1989 Goedaardig Stekelvarken
Dellaert Kirsten 1994 Joviale Steenarend
Delleart Kristof 1993 Fiere Fennek
Demeyer Laure 2006   Conejo
Devriendt Ellen 1982 Voorzichtige Zeeduiker
Devriese Kurt 1999   Springbok
D'Hulst Evelien 1995 Onstuimige Toekan
D'Hulst Helena 1996 Uitgelaten Bosmus
Dierckx Stijn 1981 Behulpzame Kiang
Dierckx Tom 1978 Doordrijvende Giraf
Dierckx-Visschers Roel   Impulsieve Bizon
Dierckx-Visschers Evelien 1999 Wilskrachtige Lijster
Dierckx-Visschers Charlotte 2001 Trouwhartig Sikahert
Dubruel Gino 1976 Afwachtende Mus
Duchatelet Junah 2003 Aanstekelijke Bezoar
Eccel Andreas 1988 Zachtmoedige Schoenbekooievaar
Flothmann Arne 1998   Luipaard
Franck Senne 2002 Gemoedelijke  Kauw
Franck Jelle 2001 Opgewekte Orang-Oetan
Franck Stan 2006   Steltral
Frank Jasper 1995 Sympathieke Spitsvogel
Frank Jorne 1996 Sociale Stokstaart
Galliaert Lars 1996 Goedaardige Olifant
Galliaert Femke 1998 Vastberaden Adelaar
Glazemakers Tinneke 1979 Levenslustige Barry
Goor Mitchell 1987 Volgzame Mustang
Goossens Sara 1979 Creatieve Ekster
Grimon Amber 2006   Saterhoen
Guffens Maxime 2006   Zeehond
Heirbaut Joris 1974 Bedachtzame Olifant
Henderickx Wannes 2000 Uitdagende Toco
Hermann Yana 1994 Gracieuse Dolfijn
Heylen Erik   Doordrijvende Jaguar
Heyligen Margot 2006   Orang-oetan
Huybrechts Julie 1995 Uitbundige Stokstaart
Huynen Steffie 1995   Tragopaan
Huysmans Sara 1994 Zorgzame Steltral
Huysmans Margot 1996 Warmhartige Secretarisvogel
Ibens Stef 1997 Loyale Sifaka
Impens Sita 1997 Goedhartige Beo
Impens Indira 1999   Spitssnuitdolfijn
Jorssen Yoni 2006   Arassari
Kiebooms Stien 1999 Enthousiaste Timca
Kiebooms Wout 2001 Ondernemende Mees
Kussé Steven 1987 Openhartige Flicka
Laenen Tuur 1997 Ondernemende Arakanga
Laenen Alyssa 2006   Salmo
Lankens Dries 1991   Arasari
Lankens Toon 1994 Ondeugende Wasbeer
Leon Bjorn 1990 Aanhankelijke Reuzepanda
Liekens Ellen 1991 Levendige Patrijs
Lipovac Ivana 1997 Waardige Lori
Lipovac Marijana 1997 Levenslustige Spreeuw
Machiels Jeroen 1983 Bereidwillige  Ibis
Machiels Jochem 1988 Vindingrijke Salangaan
Mariën Nicky 1993 Levendige Bij
Martens Robbe 2001 Mysterieuze  Agame
Maroy Ilias 1994 Doelbewuste Bento
Mesens Daan 1998 Rechtvaardige Specht
Mesens Fien 2001 Vindingrijke Sifaka
Mesens Marthe 1999 Guitige Spreeuw
Meukens Jasper 1992 IJverige Secretarisvogel
Mevis Matthias 1998 Dartele Herdershond
Mevis Jeff 2001 Zachtmoedige Slaapmuis
Mevis Lukas 2005 Assertieve Hauki
Michielsen Wim 1990 Ingetogen Gorilla
Michielsen Robin 1996 Goedlachse Perdix
Moors Hannelore 1995 Toegewijde Bergbever
Moors Lieselot 1997 Parmantige Sifaka
Morsink Niels 1987   Oeran-Oetang
Mortelmans Bert 1982 Goedlachse Maraboe
Mortelmans Ward 1991 Enthousiaste Drongo
Mortelmans Peter 1991 Motiverende Markhoor
Mortelmans Mieke 1980 Ondernemend Winterkoninkje
Moyson Anneleen 1996 Liefdevol Penseelaapje
Moyson Veerle 1997 Aanstekelijke Gibbon
Naeyaert Tom 1981 Toegwijde Drommedaris
Nevelsteen Arthur 2002 Joviale Wasbeer
Niewold Sebastiaan 2005 Standvastige Bever
Niewold Tim 2006   Lama
Nyberg Lore 2002 Openhartige Spreeuw
Olieslagers Cían 2002 Guitige Secretarisvogel
Ooms Nick 2001 Sympathieke Springbok
Pals Kurt 1978 Gezellige Danta
Parys Brent 1997 Ontwapenende Barry
Peeraer Maritje 1994 Dappere Zwaluw
Peeters Bram 1982 Verdraagzame Impala
Peeters Jeroen 1984 Opmerkzaam Sikahert
Pierre Aurélie 1993 Vrijheidslievende Labrador
Piette Sienna 2006   Winterkoninkje
Pijl Jeroen 1984 Levenslustige Steltral
Pot Shari 1991 Toegewijde Spreeuw
Pot Kelly 1981   Timca
Poku Tommy 2006   Dolfijn
Rijken Annelies 1986 Coulante Schoenbekooievaar
Roofthooft Inez 1995   Coscoroba
Royer Caroline 1979 Vooruitdenkende Maki
Saerens Astrid 1998   Toekan
Schenk Tim 1984 Zelfstandige Hatti
Schuytjens Emiel 2001 Geliefde Sneeuwstormvogel
Schramme Siebe 2002 Oprechte Kraanvogel
Severijns Nikki 1999 Openhartige Agame
Severyns Ella 2001 Rechtvaardige Orang-Oetang
Simkens Joris 1995 Avontuurlijke Salangaan
Simkens Filip   Enkele Specht
Simkens Stien 1998 Levendige Salangaan
Smets Sibron 1994 Ijverige Steenarend
Smets Robin 1997 Plichtsbewuste Kantjil
Somers Liesbeth 1990 Zachtmoedige Flicka
Somers Ken 1978 Pronkende Grimbaard
Sommerijns Jan 1976 Aangename Kauw
Staepels Maarten 1987 Weldoordachte Olifant
Stroobants Femke 1995 Onbevangen Stekelstaartzwaluw
Stoop Torre 1999 Ondeugende  Wasbeer
Stoop Loeka 1999    
Symons Robin 1996 Waakzame Wolf
Tack Joke 2006   Golden Retriever
Teuwen Mathias 1993 Ontwapenende Dolfijn
Totté Geert 1974 Sportieve Ara
Totté Lien 2001 Zachtmoedige  
Totté Siemen 2005 Onbevangen Tapir
Tuboville Jasper 1996 Assertieve Arakanga
Tuboville Lukas 1998 Levenslustige Spitsvogel
Van Aert Pieter-Jan 1995 Opmerkelijke Gibbon
Van Aert Kris   Geniepige Pakka
Van Aert Lies 1998 Guitige Wasbeer
Van Aelst Lars 2005 Amusante Agame
Van Boxem Wilma 1994 Energieke Gazelle
Van Boxem Leonie 1996 Geliefde Perdix
Van Boxem Doris 1999 Creatieve Spitsvogel
Van de Laar Geert 1976 Aanhankelijke Koekaboera
Van de Laar Stien 2006   Hazewind
Van de Putte Wim 1968 Speelse Dolfijn
Van De Vliet Noah 2006   Blauwe Zeeslak
Van De Vondel Joren 1993 Ondernemende Torenvalk
Van De Vondel Evelien 1991 Meelevend Stokstaartje
Van de Vondel Liedewei 1996 Gracieuze Lijster
Van Den Audenaerde Jade 1999 Warmhartige Okapi
Van Den Audenaerde Mirko 2006   Arassari
Van den Bossche Julie 2006   Aslan
Van den Driesse Sara 1990 Blijmoedige Caraya
Van den Keybus Nina 1999 Ontwapenend Winterkoninkje
Van Dijck Liam 2006   Beermarter
Van Eeghem Bart 1992 Trouwe Gekko
Van Eeghem Koen 1994 Goedhartige Springbok
Van Eeghem Nele 1991 Dartele Secretarisvogel
Van Geertsom Sigrid 1995 Spontane Saki
Van Goethem Jade 2002 Warmhartige Conejo
Van Hooijdonk Hannah 2004   Zeepaardje 
Van Houtven Yannick 1990 Fiere Moeriki
Van Kerrebroeck Louise 1998 Scherpzinnige Koala
Van Kerrebroek Marie 1996   Ibis
Van Kerschaever Lien 1996 Guitige Agame
Van Linden Dankaart 2002   Schildpad
Van Linden Emiel 2002   Spitsvogel
Van Linden Rinus 2001 Vurige Wezel
Van Linden Zeger 2001 Zorgelose Stern
Van Linden Gijsbrecht 2005 Bedrijvige Saiga
Van Looveren Marijke 1978 Zorgzaam Schaap
Van Mechelen Hannah 1995 Zelfbewuste Gnoe
Van Mechelen Willem 1997 Veelzijdige Panda
Van Nieuwerburgh Joris 1991 Volhardende Perdix
Van Nuffelen Cis 1987 Zachtmoedige Chimpansee
Van Nuffelen Sienke 1985 Zachtaardige Kauw
Van Nuffelen Riens 1990 Vrolijke Addax
Van Nuffelen Ceelke 1994 Vreugdevolle Ani
Van Nuffelen Tom   Zekere Jako
Van Ooteghem Els 1994 Dartele Agame
Van Pelt Pieter-Jan 2001 Goedaardige Bergbever
Van Thilburg Sebastiaan 1997 Opmerkelijke Agame
Van Tilborgh Evelien 1994 Zachtaardige Ekster
Van Vlimmeren Ellen 1986 Zorgzame Seriëma
Van Vlimmeren Karen 1988 Veelzijdige Djiggetai
Van Vlimmeren Hannah 2002 Waardige Steltkluut
Vanrijkelen Jan 1981 Zorgzame Mustang
Vanrijkelen Eli 2006   Maki
Verberck Glenn 1990 Standvastige Lijster
Vereycken Wout 1989 Veelzijdige Fennek
Vereycken Koen 1986 Bereidwillige Springbok
Vereycken Pieter 1985 Volhardende Pelikaan
Vereycken Jonas 1991 Assertieve Lori
Vereycken Eric 1960 Verdraagzame Wapiti
Vereycken Simon 1984 Veelzijdige Ibis
Verhaegen Sten 1991 Aanstekelige Stokstaart
Verhaegen Virginia 1996   Hathi
Verhaegen Victor 1997 Bedrijvige Moeriki
Verheyen Nele 1999   Springbok
Verijt Sam 1995 Standvastige Koelan
Vernimmen Thomas 1986 Ondernemende Reuzekangeroe
Vernimmen Sebastiaan 1990 Vastberaden Specht
Vernimmen Mick 1988 Levendige Arasari
Verswyvel Liese 1997 Uitbundige Arasari
Verswyvel Evert 1999 Dartele Arasari
Vetters Mattijs 1992 Behendige Jacala
Vetters Elisabet 1993 Bedachtzame Snip
Vetters Roeland 1995 Stoutmoedige Eekhoorn
Vleminckx Filip 1984   Koningspinguïn
Vosters Lieve   Waakzame Adelaar
Vrancken Lotte 1997 Vindingrijke Schroefhoorngeit
Vrancken Siemen 1999   Perdix
Waroux Toon 1977 Fixerende Snip
Watters Louis 1994 Standvastige Neushoorn
Watters Lena 1996 Vastberaden Dromedaris
Wauters Laura 1998   Smelleken
Weyers Filip 1982 Bedachtzame Bergbever
Weyn Nathan 1997 Schalkse Agoeti
Wijnen Ian 1991   Tragopaan
Willio Seppe 1999 Plichtsbewuste Panter
Willio Robbe 2001 Groothartige  Patrijs
Willio Lotte   Edelmoedige  Chimpansee
Willio Lore   Charmante Steppelemming
Willio Tuur   Edelmoedige Newfoundlander
Wilri Elly 1996 Enthousiaste Timca
Wilri Tibo 1998 Zachtmoedige Mustang
Wissels Stien 1996 Hulpvaardige Spitsvogel
Wissels Tuur 1998 Zelfbewuste Torenvalk
Wouters Mitch 1982 Opvallende Koala
Wouters Kobe 1999   Stokstaart
Wuyts Vincent 1993 Behulpzame Gekko
Wuyts Sophie 1995 Assertieve Papegaai
Wuyts Tim 1997 Gedreven Schrijverken
  Floriaan 1999   Slechtvalk
  Tom 1999   Vos